JULEAUKSJON 2025
Klubbes Torsdag 11 Desember 2025 fra klokka 18:00
Slutter snarest
- BondeantikviterTøm filtre

20480
1800t Grautambar med svidekor
Endelig bud650 SEK

20476
17/1800t Tutekanne med svidekor
Endelig bud550 SEK

20637
Datert 1840 Telemark Melkar
Endelig bud600 SEK

20557
1847 Rikt utskåret øse, Telemark
Endelig bud4 300 SEK

20468
Rikt skåret lokkeske
Endelig bud500 SEK

20558
1800t 2 skjeer, rikt dekorert, ant. Telemark
Endelig bud750 SEK

20559
Datert 1850 Melkesil
Endelig bud1 750 SEK

20585
Div bondegjenstander
Endelig bud150 SEK
© Programvare Copyright 2026 Skeleton. Alle rettigheter forbeholdt.