20588
c.1930t Edwardian Patisserie Stand
Endelig bud600 SEK

20669
2 Jugend stil Majolika Jardinerer
Endelig bud650 SEK

20688
Skulptur "Fugler" i skåret horn
Endelig bud300 SEK

20594
Krydderoppsats med krystall glass
Endelig bud200 SEK

20633
Trau i bjørk, Telemark
Endelig bud350 SEK

20736
Puddingform med løve mønster
Endelig bud1 600 SEK

20723
Tridacna Skjell
Endelig bud300 SEK

20508
Japansk Meiji Katana
Endelig bud2 050 SEK

20707
Stor Turkis emalje kaffekjele
Endelig bud250 SEK

20711
Emalje "Sæpe, Sand og Soda" med stativ.
Endelig bud200 SEK

20529
Cecilie Kleist (1948-1987) "Bird Spirit" Hvaltann Skulptur
Endelig bud3 200 SEK

20620
Skulptur "Mann som holder barn"
Endelig bud125 SEK

20591
LOT-Oljelampe, Damedukke og skål
Endelig bud225 SEK

20733
18/1900t Stettefat i rosa glass med håndmalt emalje dekor.
Endelig bud450 SEK

20749
1800t Kinesisk Drage Lysestake i bronse
Endelig bud350 SEK

20665
GUCCI Briller - GG0720OA
Endelig bud250 SEK

20668
Værhustermometer og Datert 1937 Håndmalt Skrin
Endelig bud350 SEK

20684
1800t Krus i tinn, ant. 2 stk
Endelig bud150 SEK

20644
Aluminia "JUS" Figurer, Denmark
Endelig bud150 SEK

20625
Div julenisser, krus med tinnlokk , ansiktsfigur.
Endelig bud125 SEK

20570
Herreklokke - Zenith 28800 Sporto
Endelig bud2 050 SEK

20685
51x45cm Stor utskjært skulptur i tre "Hjortemamma med barn"
Endelig bud800 SEK

20590
Viktoriansk Potte med fuglemotiv
Endelig bud1 600 SEK

20667
Arne Hasle "nissefar" Latex Norge
Endelig bud400 SEK

20699
18/1900t Prydfat / Stettefat i plett med rosa glass
Endelig bud550 SEK

20540
17/1800t Bronse lysestake i barokkstil
Endelig bud225 SEK

20756
18/1900t Jardinere med blomsterdekor
Endelig bud1 000 SEK
© Programvare Copyright 2026 Skeleton. Alle rettigheter forbeholdt.