20529 Cecilie Kleist (1948-1987) "Bird Spirit" Hvaltann Skulptur

Cecilie Kleist (1948-1987) "Bird Spirit" Hvaltann Skulptur
  • Cecilie Kleist (1948-1987) "Bird Spirit" Hvaltann Skulptur

Skulptur, "Bird Spirit". Rikt skåret i hvaltann, 1700-tallet / c. 1975. Signert: "C.K."

Cecilie Kleist

Grønland 1948-1987

Kilde: Bok, Birte Haagen, "Aron Kleist & Cecilie Kleist : to grønlandske kunstnere og deres magiske verden" , 2003/2005.

  • Tilstandsrapport:Bra
  • Dimensjoner:H 8 cm
  • Vekt:99

Kjøpers salær (inkl. MVA)25%
Kontakt

Store Mæla Gård Antik

Mælagata 41, 3716 Skien

(+47) 47 25 55 99

post@smga.no

Åpningstider

Tirsdag - Lørdag: 11.00 - 16.00

Søndag - Mandag: Stengt

Følg oss

© Programvare Copyright 2026 Skeleton. Alle rettigheter forbeholdt.