20529 Cecilie Kleist (1948-1987) "Bird Spirit" Hvaltann Skulptur

Skulptur, "Bird Spirit". Rikt skåret i hvaltann, 1700-tallet / c. 1975. Signert: "C.K."
Cecilie Kleist
Grønland 1948-1987
Kilde: Bok, Birte Haagen, "Aron Kleist & Cecilie Kleist : to grønlandske kunstnere og deres magiske verden" , 2003/2005.
- Tilstandsrapport:Bra
- Dimensjoner:H 8 cm
- Vekt:99
| Kjøpers salær (inkl. MVA) | 25% |
© Programvare Copyright 2026 Skeleton. Alle rettigheter forbeholdt.